Dog walking

Állásajánlat

Érd központjában működő, folyamatosan fejlődő, Városközponti Állatorvosi Rendelő szakmai tapasztalattal rendelkező asszisztenst keres teljes munkaidőre, 2 műszakos munkakörbe.

Elvárások:

  • 2-3 éves rendelői szakmai tapasztalat
  • kollégákkal való együttműködő munkavégzés képessége
  • megbízhatóság, pontosság, terhelhetőség
  • nyitott, pozitív, türelmes személyiség
  • jó kommunikációs képesség

Feladatok:

  • önálló munkavégzés
  • kezelések, műtétek előkészítése
  • bejövő- kimenő hívások kezelése

Előny:

  • szakirányú végzettség
  • szerepel az állatorvosi asszisztensi névjegyzékben
  • fizioterápiában való jártasság
  • aneszteziológiai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • 8 órás bejelentett munkaviszony
  • továbbképzési támogatás
  • fejlődési lehetőség

Fényképpel ellátott önéletrajzzal és motivációs levéllel az alábbi email címen:
Herczeg Anikó, erdi.vet@gmail.com

Forduljon hozzánk bizalommal, látogasson meg minket kis kedvencével.
Várjuk szeretettel rendelőnkben.